Wedstrijden

Wedstrijden

Datum Tijd Thuis Uit Info
12 dec 14:00 ESTO 1 (zon) ASC 1 (zon)
12 dec 10:00 ASC 35+1 (zon) SVO Buytenpark 35+1 (zon)
11 dec 12:30 Ter Leede 5 ASC 2
12 dec 10:45 Voorschoten`97 35+1 (zon) ASC 35+2 (zon)
12 dec 10:00 DoCoS 35+1 (zon) ASC 35+3 (zon)
11 dec 14:15 Voorschoten`97 10 ASC 3
12 dec 14:30 ASC 3 (zon) Foreholte 4 (zon)
12 dec 12:15 ASC 4 (zon) Foreholte 7 (zon)
11 dec 15:00 ASC 4 FC Lisse 11
12 dec 12:00 UVS 4 (zon) ASC 5 (zon)
12 dec 12:00 Foreholte 11 (zon) ASC 6 (zon)
12 dec 10:00 ASC 7 (zon) Altior 4 (zon)
12 dec 12:00 Roodenburg 3 (zon) ASC 8 (zon)
12 dec 12:00 Sporting Leiden 4 (zon) ASC 9 (zon)
12 dec 10:45 Voorschoten`97 4 (zon) ASC 10 (zon)
12 dec 14:30 ASC 11 (zon) Nicolaas Boys 4 (zon)
12 dec 12:15 ASC 12 (zon) DSO 2 (zon)
12 dec 14:30 ASC 13 (zon) VEP 4 (zon)
12 dec 14:30 ASC 14 (zon) Meerburg 3 (zon)
12 dec 12:00 SJZ 2 (zon) ASC 15 (zon)
11 dec 12:15 ASC JO17-1 SVC'08 JO17-1
8 dec 20:00 ASC JO17-1 EMM'21 JO17-1
11 dec 10:30 Warmunda, sv JO17-1 ASC JO17-2
11 dec 11:30 ASC JO17-3 Woubrugge JO17-1
11 dec 10:30 Rijnvogels, fc JO17-2 ASC JO17-4
11 dec 12:45 SJC JO15-1 ASC JO15-1
11 dec 13:15 ASC JO15-2 FC Oegstgeest JO15-2
11 dec 11:20 Katwijk JO15-2 ASC JO15-3
11 dec 13:00 ASC JO14-1 Katwijk JO14-2
11 dec 10:30 Noordwijk JO13-1 ASC JO13-1
11 dec 8:30 ASC JO13-2 RCL JO13-1JM
11 dec 10:15 FC Oegstgeest JO13-4 ASC JO13-3
11 dec 10:00 ASC JO13-4 FC Oegstgeest JO13-5
11 dec 8:30 ASC JO12-2 ASC JO12-1
11 dec 8:30 ASC JO12-3 UVS JO12-1
11 dec 8:30 Teylingen JO12-2 ASC JO12-4
11 dec 10:00 FC Lisse JO11-2 ASC JO11-1
11 dec 10:00 ASC JO11-2 Valken'68 JO11-2
11 dec 10:00 ASC JO11-3 ARC JO11-3
11 dec 14:30 DoCoS JO11-4 ASC JO11-4
11 dec 11:30 ASC JO11-5 Katwijk JO11-9
11 dec 8:30 Katwijk JO11-8 ASC JO11-6
11 dec 9:30 Foreholte JO10-1 ASC JO10-1
11 dec 10:45 Meerburg JO10-5 ASC JO10-2
11 dec 11:30 RCL JO10-2 ASC JO10-3
11 dec 10:30 Quick Boys JO10-6 ASC JO10-4
11 dec 10:15 EMM'21 JO10-3 ASC JO10-5
11 dec 10:00 ASC JO10-6JM Noordwijk JO10-4
11 dec 8:30 ASC JO9-1 Quick Boys JO9-3
11 dec 8:30 ASC JO9-2 Valken'68 JO9-2
11 dec 8:45 FC Lisse JO9-5 ASC JO9-3
11 dec 10:00 ASC JO9-4 FC Oegstgeest JO9-2
11 dec 11:30 ASC JO9-6 ASC JO9-5
11 dec 10:30 RCL JO8-1JM ASC JO8-1
11 dec 10:00 ASC JO8-2 Roodenburg JO8-1
11 dec 9:45 UVS JO8-4 ASC JO8-3
11 dec 8:30 ASC JO8-4 Foreholte JO8-4
11 dec 8:30 Foreholte JO8-3 ASC JO8-5
11 dec 10:00 ASC JO8-6 UVS JO8-5
11 dec 8:45 FC Lisse MO11-1 ASC MO11-1
11 dec 8:30 Katwijk MO10-1 ASC MO10-1
11 dec 8:30 ASC MO8-1 Quick MO8-1
12 dec 12:15 ASC VR1 (zon) EMM'21 VR2 (zon)
12 dec 12:15 ASC VR2 (zon) Foreholte VR1 (zon)
12 dec 11:30 Graaf W II VAC VR1 (zon) ASC VR3 (zon)
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!