Oegstgeester 7x7

Oegstgeester 7x7

Oegstgeester 7x7 – voetbalfeest op de vrijdagavond

ASC organiseert op vrijdagavonden de ’Oegstgeester 7x7’. Zeventallen (35+) spelen op twee niveaus (eredivisie en eerstedivisie) een najaars- en voorjaarscompetitie. De Oegstgeester 7x7 kenmerkt zich door z’n sportieve en vriendschappelijke sfeer: de wedstrijden worden zonder scheidsrechters gespeeld en na afloop is er altijd een gezellige derde helft. In de competitie spelen veel ASC’ers mee, maar teams met niet-leden en/of leden van andere clubs zijn ook van harte welkom bij de Oegstgeester 7x7 op Sportpark Overveer!

Interesse? Mail dan voor meer informatie naar senioren@ajaxsc.nl.

 

Eredivisie Oegstgeester 7x7, najaar 2020
FC Bollenstreek (Sebastiaan), Feniks (Frank), AquaVite (Neal), Lucky ASC (Hein), De Rovers (Rob), FC Flaming Homer (Mark)

11 september, 20.30, coördinator ballen, tijdmeting, contact bar/ASC: De Rovers
Veld 2A: AquaVite – FC Bollenstreek
Veld 2B: Lucky ASC – De Rovers
Veld 3A: FC Flaming Homer - Feniks

25 september, 20.30, coördinator ballen, tijdmeting, contact bar/ASC: Lucky ASC
Veld 2A: AquaVite – De Rovers
Veld 2B: Feniks – FC Bollenstreek
Veld 3A: FC Flaming Homer – Lucky ASC

9 oktober, 20.30, coördinator ballen, tijdmeting, contact bar/ASC: AquaVite
Veld 2A: FC Bollenstreek – Lucky ASC
Veld 2B: FC Flaming Homer – De Rovers
Veld 3A: Feniks – AquaVite

23 oktober, 20.30: RESERVEREN VOOR INHAALAVOND

6 november, 20.30, coördinator ballen, tijdmeting, contact bar/ASC: FC Flaming Homer
Veld 2A: AquaVite – Lucky ASC
Veld 2B: FC Bollenstreek - FC Flaming Homer
Veld 3A: Feniks – De Rovers

20 november, 20.30, coördinator ballen, tijdmeting, contact bar/ASC: FC Bollenstreek
Veld 2A: FC Flaming Homer - AquaVite
Veld 2B: Feniks – Lucky ASC
Veld 3A: De Rovers – FC Bollenstreek

4 december, let op 20.00: RESERVEREN VOOR INHAALAVOND (beide divisies)

11 december, let op 20.00: FINALEAVOND, coördinator: Feniks & KAMPERS
20.00-21.00: eerstedivisie, nr 1 – nr 2 (veld 2A), nr 3 – nr 4 (veld 2B), nr 5 – nr 6 (veld 3A)
21.00-22.00: eredivisie, nr 1 – nr 2 (veld 2A), nr 3 – nr 4 (veld 2B), nr 5 – nr 6 (veld 3A)
Winnaar eerstedivisie nr 1 – nr 2: kampioen eerste divisie, promoveert
Verliezer eredivisiewedstrijd nr 5 – nr 6: degradeert
Winnaar eredivisiewedstrijd nr 1 – nr 2: kampioen eredivisie

18 december, let op 20.00: RESERVEREN VOOR INHALEN FINALEAVOND 

 

Eerstedivisie Oegstgeester 7x7, najaar 2020
Zonder Dollen (Bert-Jan), KAMPERS (Just), Die Mannschaft (Peter/Kutsal), Old Stars (Wouter), Maandagavond (Hannes),
De Vogels(Frank/Bas)


18 september, 20.30, coördinator ballen, tijdmeting, contact bar/ASC: Zonder Dollen
Veld 2A: Zonder Dollen – KAMPERS
Veld 2B: Die Mannschaft – Old Stars
Veld 3A: Maandagavond – De Vogels

2 oktober, 20.30, coördinator ballen, tijdmeting, contact bar/ASC: De Vogels
Veld 2A: Zonder Dollen – Old Stars
Veld 2B: De Vogels – KAMPERS
Veld 3A: Maandagavond – Die Mannschaft

16 oktober, 20.30: RESERVEREN VOOR INHAALAVOND

30 oktober, 20.30, coördinator ballen, tijdmeting, contact bar/ASC: Die Mannschaft
Veld 2A: KAMPERS - Die Mannschaft
Veld 2B: Maandagavond – Old Stars
Veld 3A: Zonder Dollen – De Vogels

13 november, 20.30, coördinator ballen, tijdmeting, contact bar/ASC: Old Stars
Veld 2A: Zonder Dollen – Die Mannschaft
Veld 2B: KAMPERS – Maandagavond
Veld 3A: De Vogels - Old Stars

27 november, 20.30, coördinator ballen, tijdmeting, contact bar/ASC: Maandagavond
Veld 2A: Zonder Dollen – Maandagavond
Veld 2B: De Vogels - Die Mannschaft
Veld 3A: Old Stars – KAMPERS

4 december, let op 20.00: RESERVEREN VOOR INHAALAVOND (beide divisies)

11 december, let op 20.00: FINALEAVOND, coördinator: Feniks & KAMPERS
20.00-21.00: eerstedivisie, nr 1 – nr 2 (veld 2A), nr 3 – nr 4 (veld 2B), nr 5 – nr 6 (veld 3A)
21.00-22.00: eredivisie, nr 1 – nr 2 (veld 2A), nr 3 – nr 4 (veld 2B), nr 5 – nr 6 (veld 3A)
Winnaar eerstedivisie nr 1 – nr 2: kampioen eerste divisie, promoveert
Verliezer eredivisiewedstrijd nr 5 – nr 6: degradeert
Winnaar eredivisiewedstrijd nr 1 – nr 2: kampioen eredivisie

18 december, let op 20.00: RESERVEREN VOOR INHALEN FINALEAVOND

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!