Contact

Contact

Ajax Sportman Combinatie

Complex:

Abtspoelweg 21
2343 JB Oegstgeest
Tel: 071-5174156

Secretariaat & ledenadministratie is te bereiken via de brievenbus behorend bij het terrein
Of per e-mail secretaris@ajaxsc.nl / ledenadmin@ajaxsc.nl 

In de fysieke brievenbus kun je informatie voor de ledenadministratie inleveren, met name zijn dit de contributiemachtigingen.
Andere informatie bij voorkeur via de website.

Voorzitter 

Mark Melzer
voorzitter@ajaxsc.nl

Secretaris:

Margreet Simpelaar
secretaris@ajaxsc.nl

Commissaris Voetbal

Coen Verdegaal

Commissaris Cricket

Rick Verhaar
commissariscricket@ajaxsc.nl 

Ledenadministratie:

Barthold Mackay (jeugd)
Peter v.d. Hoeven (senioren)
ledenadmin@ajaxsc.nl

Penningmeester:

Sean Goebel
penningmeester@ajaxsc.nl

Selectie (voetbal):

Sander de Wolf
selectie@ajaxsc.nl

Lagere elftallen senioren
en veteranen (voetbal):

Nanno Benninga
senioren@ajaxsc.nl

Jeugdvoorzitter (voetbal):

Mike van Eck
jeugdvoorzitter@ajaxsc.nl

Verenigingsmanager:

Ruben Dutrieux
verenigingsmanager@ajaxsc.nl

Sponsoring en businessclub:

Paul van Breugel
sponsor@ajaxsc.nl

Wedstrijdsecretaris:

Edward Heitmeijer
earhe@hotmail.com | 06-28975322

Voor overige e-mail adressen verwijzen wij u naar de pagina Clubinfo → Bestuur

OPENINGSTIJDEN HORECA CLUBHUIS 
 
De openingstijden van de horeca in het clubhuis zijn: 
Dinsdag van 20.00 uur tot 23.00 uur 
Woensdag van 13.00 uur tot 16.00 uur en van 19.30 uur tot 23.00 uur 
Donderdag van 20.00 uur tot 23.00 uur 
Zaterdag van 08.00 uur tot 19.00 uur 
Zondag van 10.00 uur tot 20.00 uur 
 
Als de wedstrijden zijn afgelast op zondag is de horeca geopend vanaf 14.30 uur tot 19.00 uur. Maandag en vrijdag gesloten m.u.v. ingeplande wedstrijddagen, evenementen en of activiteiten. 
 
Op doordeweekse dagen kan alleen met pin betaald worden

Stel hier je vraag. We geven z.s.m. antwoord.

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!