Scheidsrechters

Scheidsrechters

Week 4-22

Datum Tijd Veld Thuisteam Uitteam Scheidsrechter
           
           
           
29-1-2022 08:30 2 ASC JO9-6 ASC JO9-5 Ouders
29-1-2022 08:30 2 ASC JO8-2 Foreholte JO8-2 Ouders
29-1-2022 08:30 2 ASC JO8-4 Kagia JO8-1 Ouders
29-1-2022 08:30 3 ASC JO13-3 Roodenburg JO13-1 Seb. van Ginkel JO 17-2
29-1-2022 08:30 4 ASC JO12-2 Blauw-Zwart JO12-1 Uitgesteld
29-1-2022 08:30 4 ASC JO11-1 Voorschoten'97 JO11-2 Uitgesteld
29-1-2022 10:00 1 ASC JO17-1 Oegstgeest JO17-1 N.n.b.
29-1-2022 10:00 2 ASC JO10-2 RCL JO10-3 Ouders
29-1-2022 10:00 2 ASC JO9-3 Foreholte JO9-3 Ouders
29-1-2022 10:00 2 ASC JO9-4 Rijnsb.Boys JO9-3 Ouders
29-1-2022 10:00 2 ASC JO8-6 Foreholte JO8-6 Ouders
29-1-2022 10:00 3 ASC JO13-4 Katwijk JO13-5 Tim Hankemeijer JO17-2
29-1-2022 10:00 4 ASC JO12-3 MMO JO12-1 Uitgesteld
29-1-2022 10:00 4 ASC MO11-1 Zoetermeer MO11-1 Uitgesteld
29-1-2022 11:30 2 ASC JO10-3 Blauw-Zwart JO10-2 Ouders
29-1-2022 11:30 2 ASC JO10-6JM Foreholte JO10-3JM Ouders
29-1-2022 11:30 3 ASC JO17-4 Blauw-Zwart JO17-4 Michiel van Randwijk
29-1-2022 11:30 4 ASC JO11-4 RCL JO11-8 Ouders
29-1-2022 11:30 4 ASC JO11-5 Rijnsb.Boys JO11-5 Ouders
29-1-2022 12:15 1 ASC JO15-1 ADO DH JO16-1 N.n.b.
29-1-2022 13:00 2 ASC JO19-1 Trainen  
29-1-2022 13:00 2 ASC JO15-2 Trainen  
29-1-2022 13:15 3 ASC JO15-3 Ter Leede JO15-2 Michiel Hengeveld
29-1-2022 14:00 4 ASC JO17-2 Quick Boys JO17-2 Peter de Bruijn
29-1-2022 15:00 2 ASC 2 Warmunda, SV 2 Ivo Bakker Schut
29-1-2022 15:00 3 ASC 3 Rijnsb.Boys 7 Danyo Sarmo
           
           
Zondag Tijd Veld Thuisteam Uitteam  
          Scheidsrechter
30-1-2022 09.00 3 TiquiTaca Voetbalschool  
30-1-2022 10:00 1 ASC 9 SJC 4 Zondag 9
30-1-2022 10:00 2 ASC 35+2 Teylingen 35+2 35+2
30-1-2022 10:00 4 ASC 35+3 Foreholte 35+2 35+3
30-1-2022 12:15 1 ASC 3 Foreholte 6 Marco Rooiakkers
30-1-2022 12:15 2 ASC VR1 LVV Football Factory VR2 Michiel Hengeveld
30-1-2022 12:15 3 ASC VR2 ESTO VR1 Arnoud van Sterkenburg
30-1-2022 12:15 4 ASC 4 Roodenburg 2 Martijn Weijsters
30-1-2022 14:30 2 ASC 6 EMM 12 Zondag 6
30-1-2022 14:30 3 ASC 11 Alphense Boys 5 Zondag 11
30-1-2022 14:30 4 ASC 14 Roodenburg 3 Henry Meijer
           
           
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!