Wedstrijdagenda - ASC

Wedstrijdagenda

Wedstrijdagenda

Let op: genoemde tijden zijn aanvangstijden van de wedstrijden!!!

Verzameltijden in overleg met de coach/teamleider.
Wedstrijdagenda Klassieke Veteranen klik hier

             
ASC programma week 5-23     Thuis        
             
Datum Tijd Veld Thuisteam Uitteam    
             
4-2-2023 08:30 1 ASC JO14-4 ARC JO14-5    
4-2-2023 08:30 2A ASC JO9-6 UVS JO9-4    
4-2-2023 08:30 2B ASC JO8-1 RCL JO8-1JM    
4-2-2023 08:30 2C ASC JO8-3 Rijnsb.Boys JO8-3    
4-2-2023 08:30 2D ASC JO8-4 VVSB JO8-3    
4-2-2023 08:30 3 ASC JO13-3 Hillegom sv JO13-3    
4-2-2023 08:30 4A ASC JO11-1 RCL JO11-2    
4-2-2023 08:30 4b ASC JO11-3 Meerburg JO11-5JM    
             
4-2-2023 10:00 2A ASC JO10-1 VVSB JO10-3    
4-2-2023 10:00 2B ASC JO10-2 Teylingen JO10-2    
4-2-2023 10:00 2C ASC JO8-6 Teylingen JO8-2    
4-2-2023 10:00 2D ASC MO9-1 Rijnvogels JO9-2    
4-2-2023 10:00 3 ASC JO13-1 Quick Boys JO13-2    
             
4-2-2023 11:30 2A ASC JO10-3 Sporting Leiden JO10-1    
4-2-2023 11:30 2B ASC JO10-6JM RCL JO10-4    
4-2-2023 11:30 2C ASC MO10-1 VVSB MO10-1    
4-2-2023 11:30 3 ASC JO14-2 Hillegom JO14-2    
4-2-2023 11:30 4A ASC JO11-4 Sporting Leiden JO11-3    
4-2-2023 11:30 4b ASC JO11-5 Katwijk JO11-5    
             
4-2-2023 13:15 2 ASC JO17-3 BSC '68 JO17-2    
4-2-2023 13:15 3 ASC JO15-2 Foreholte JO15-2    
4-2-2023 13:15 4A ASC JO12-4 Meerburg JO12-4    
4-2-2023 13:15 4b ASC JO12-5JM Haz. Boys JO12-2    
             
4-2-2023 15:00 1 ASC 1 Alphia 1    
4-2-2023 15:00 2 ASC KV Victoria KV    
             
Datum Tijd Veld Thuisteam Uitteam    
             
5-2-2023 09.00 3 Tiqui Taca Jeugdtraining    
5-2-2023 10:00 1 ASC 35+1 Teylingen 35+2    
5-2-2023 10:00 2 ASC 35+3 RVC '33 35+1    
             
5-2-2023 12:15 1 ASC 11 ASC 4    
5-2-2023 12:15 2 ASC VR1 Gr.WII VAC VR1    
5-2-2023 12:15 3 ASC 35+2 Olympia 35+1    
5-2-2023 12:15 4 ASC 8 VEP 3    
             
5-2-2023 14:30 2 ASC 3 Foreholte 7    
5-2-2023 14:30 3 ASC 6 RKAVV 3    
5-2-2023 14:30 4 ASC 12 UVS 4    
             
7-2-2023 20:15 2 ASC 2 Rijnsburgse Boys 3    
             
ASC programma week 5-23     UIT        
             
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie Plaats  
             
4-2-2023 08:30 EMM JO9-3JM ASC JO9-5 Sportpark Alkemade Oost ROELOFARENDSVEEN  
4-2-2023 08:30 VVSB JO8-4 ASC JO8-5 Sportpark De Boekhorst NOORDWIJKERHOUT  
4-2-2023 08:45 Noordwijk JO12-1 ASC JO12-1 Sportpark Duinwetering NOORDWIJK ZH  
4-2-2023 09:20 Rijnsb.Boys JO9-3 ASC JO9-3 Sportpark Middelmors RIJNSBURG  
4-2-2023 09:30 Katwijk JO9-1 ASC JO9-1 Sportpark De Krom KATWIJK ZH  
4-2-2023 09:30 Ter Leede JO8-2 ASC JO8-2 Sportpark Roodemolen SASSENHEIM  
4-2-2023 09:45 UVS JO10-4 ASC JO10-4 Sportpark Kikkerpolder LEIDEN  
4-2-2023 09:45 Katwijk JO8-4 ASC MO8-1 Sportpark De Krom KATWIJK ZH  
4-2-2023 09:55 RCL MO11-1 ASC MO11-1 Sportpark De Bloemerd LEIDERDORP  
4-2-2023 10:00 Gr.WII VAC JO14-3 ASC JO14-3 Sportpark De Roggewoning WASSENAAR  
4-2-2023 10:00 Forum Sport JO15-1 ASC JO15-1 Sportpark 't Loo VOORBURG  
4-2-2023 10:00 UVS JO17-1 ASC JO17-1 Sportpark Kikkerpolder LEIDEN  
4-2-2023 10:30 Roodenburg JO11-2 ASC JO11-2 Sportpark Noord LEIDEN  
4-2-2023 10:30 Hillegom sv JO14-1 ASC JO14-1 Sportpark De Zanderij HILLEGOM  
4-2-2023 11:00 UVS JO9-3 ASC JO9-4 Sportpark Kikkerpolder LEIDEN  
4-2-2023 11:30 Quick Boys MO13-2 ASC MO13-1 Sportpark Nieuw Zuid KATWIJK ZH  
4-2-2023 11:30 Foreholte JO15-4 ASC JO15-3 Sportpark Elsgeest VOORHOUT  
4-2-2023 11:30 Warmunda JO12-1 ASC JO12-2 Sportpark Het Overbos WARMOND  
4-2-2023 11:35 FC Oegstgeest JO13-2 ASC JO13-2 Sportpark De Voscuyl Oegstgeest OEGSTGEEST  
4-2-2023 12:15 UVS JO9-2 ASC JO9-2 Sportpark Kikkerpolder LEIDEN  
4-2-2023 12:30 Sporting Leiden O23-1 ASC O23-1 Sportpark Morsch 2 LEIDEN  
4-2-2023 12:30 LSVV'70 4 ASC 4 Sportpark Kikkerpolder LEIDEN  
4-2-2023 12:45 Hillegom sv 3 ASC 3 Sportpark De Zanderij HILLEGOM  
4-2-2023 14:15 Voorschoten'97 3 ASC 2 Sportpark Adegeest VOORSCHOTEN  
4-2-2023 16:15 Quick Boys JO17-2 ASC JO17-2 Sportpark Nieuw Zuid KATWIJK ZH  
             
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie Plaats  
             
5-2-2023 11:30 KDO 4 ASC 2 Sportpark KDO DE KWAKEL  
5-2-2023 12:15 ASC 11 ASC 4 Sportpark Overveer OEGSTGEEST  
5-2-2023 14:30 Zwarte Pijl 4 ASC 9 Sportpark De Venhoeve ROTTERDAM  
             
8-2-2023 17:30 RCL JO12-1JM ASC JO12-3 Sportpark De Bloemerd LEIDERDORP  
Datum Tijd Thuis Uit Info
11 feb 14:30 FC Aalsmeer 1 ASC 1
12 feb 10:00 Sporting Leiden 35+2 (zon) ASC 35+1 (zon)
12 feb 14:30 ASC 2 (zon) S.V. Kickers '69 2 (zon)
12 feb 12:00 NSV'46 35+1 (zon) ASC 35+2 (zon)
11 feb 11:00 SEV 2 ASC 2
7 feb 20:00 ASC 2 Rijnsburgse Boys 3
11 feb 15:00 ASC 3 Rijnsburgse Boys 5
12 feb 11:00 Teylingen 35+2 (zon) ASC 35+3 (zon)
11 feb 15:00 ASC 4 FC Lisse 10
12 feb 12:15 ASC 4 (zon) SVO Buytenpark 3 (zon)
11 feb 13:30 DoCoS 6 ASC 5
12 feb 13:00 Sporting Leiden 2 (zon) ASC 6 (zon)
12 feb 11:00 Bernardus 5 (zon) ASC 8 (zon)
12 feb 10:00 ASC 9 (zon) Lugdunum 2 (zon)
12 feb 14:30 ASC 10 (zon) VFC 6 (zon)
12 feb 13:00 Sporting Leiden 4 (zon) ASC 12 (zon)
12 feb 12:45 Meerburg 4 (zon) ASC 13 (zon)
11 feb 13:30 SJZ JO19-1 ASC JO19-2
11 feb 15:45 Rijnsburgse Boys JO18-2 ASC JO18-1
11 feb 13:15 ASC JO17-1 VOC JO17-1
11 feb 11:30 ASC JO17-2 Quick JO17-2
11 feb 11:30 ASC JO17-3 Blauw-Zwart JO17-3
11 feb 12:00 ASC JO15-1 Quick Boys JO15-2
11 feb 13:00 BSM sv JO15-1 ASC JO15-2
11 feb 15:00 ASC JO15-3 Graaf W II VAC JO15-4
11 feb 10:00 ASC JO14-1 HVV JO14-2
11 feb 10:30 S.V. Kickers '69 JO14-1 ASC JO14-2
11 feb 10:00 ASC JO14-3 Die Haghe JO14-4
11 feb 10:00 FC Lisse JO14-3 ASC JO14-4
11 feb 8:30 Graaf W II VAC JO13-1 ASC JO13-1
11 feb 10:00 ASC JO13-2 Quick Boys JO13-3
11 feb 8:30 DoCoS JO13-2 ASC JO13-3
11 feb 13:15 ASC JO12-1 VEP JO12-1
11 feb 13:15 ASC JO12-2 FC Lisse JO12-2
11 feb 11:30 ASC JO12-3 Noordwijk JO12-2
8 feb 17:30 RCL JO12-1JM ASC JO12-3
11 feb 13:15 Roodenburg Jo12-1 ASC JO12-4
11 feb 9:45 fc Boshuizen JO12-1 ASC JO12-5JM
11 feb 8:30 FC Oegstgeest JO11-1 ASC JO11-1
11 feb 8:30 ASC JO11-2 RCL JO11-3JM
11 feb 10:30 UVS JO11-2 ASC JO11-3
11 feb 8:30 FC Oegstgeest JO11-3 ASC JO11-4
11 feb 8:30 Ter Leede JO11-5 ASC JO11-5
11 feb 9:30 Rijnsburgse Boys JO10-3 ASC JO10-1
11 feb 10:00 ASC JO10-2 Meerburg JO10-6
11 feb 8:30 UVS JO10-2 ASC JO10-3
11 feb 8:30 Meerburg, JO10-5JM ASC JO10-4
11 feb 11:30 ASC JO10-5 Quick Boys JO10-4
11 feb 8:30 Quick Boys JO10-6 ASC JO10-6JM
11 feb 10:20 Quick Boys JO9-1JM ASC JO9-1
11 feb 8:30 ASC JO9-2 ROAC JO9-1
11 feb 10:30 RCL JO9-4JM ASC JO9-3
11 feb 10:00 ASC JO9-4 FC Oegstgeest JO9-2
11 feb 10:00 ASC JO9-5 Lugdunum JO9-1
11 feb 8:30 ASC JO9-6 Sporting Leiden JO9-2JM
11 feb 9:30 Quick Boys JO8-1 ASC JO8-1
11 feb 8:30 ASC JO8-2 Valken'68 JO8-3
11 feb 9:45 Voorschoten`97 JO8-3 ASC JO8-3
11 feb 8:45 Valken'68 JO8-4 ASC JO8-4
11 feb 10:00 ASC JO8-5 FC Lisse JO8-5
11 feb 10:45 FC Oegstgeest JO8-4 ASC JO8-6
11 feb 13:15 ASC MO13-1 EMM'21 MO13-1
11 feb 8:30 ASC MO11-1 FC Lisse MO11-1
11 feb 10:00 Blauw-Zwart MO10-1 ASC MO10-1
11 feb 8:45 FC Lisse MO9-1 ASC MO9-1
11 feb 8:30 ASC MO8-1 Quick Boys JO8-9JM
11 feb 15:30 ASC O23-1 Rijnsburgse Boys O23-1
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!